28.7.08

14. února 2009 v 19:11 | Napsáno rukou Andie |  Zápisky ze života
Dnes, i přes to, že bylo krásné počasí jsem jela s kamarádkou a její rodinkou do Liberce do aqua parku s názvem Babylon. Cestou jsme rozebírali nejrůznější blbosti až jsem narazila na to, proč se to vlastně jmenuje Babylon. Nakonec se z toho vyvrbilo, že název vyplývá z faktu, že je to tam "Mega super". Cachtaly jsme se, saunu jsme navštívily 3x na pět minut. Jednou jsem se nechala překecat, že pak skočíme do ledový vody a myslela jsem že tam umřu. Ne že by mi vadilo, že je studená, ale bolely mě ruce a nohy, jakoby do nich bodalo tisíc jehliček. A bolelo to pak ještě chvilku když jsme odešly. Už chápu, jak se ten kluk z Titaniku mohl utopit, že zmrznul. Nejspíš ho ty jehličky rozpíchaly. Taky jsem si nabrala pořádně do nosu, takže počítám, že rýma se nedostaví dřív než v zimě, protože chlórovaná voda v nosu asi není pro bacily nic přjemného. Tož cesta tam i zpět v autě byla úmorná.
Klimatizace v autě nebyla a tak jsem celou cestu měla otevřené okénko, které působilo skoro lépe než fén s difuzérem. Potom jsem se setkala s druhou kamarádkou, které jsem předala svoje učebnice na prodej a šla na autobus. Tam mě řidič seřval, že chci "Studentskej" a že o prázdninách nic takového neexistuje. Bručoun jeden, zkusit jsem to musela přeci? Když jsem šla domů, znovu kolem stejné popelnice, stejně jako ráno jsem nasála odporný puch odpadků. Přes den jsem takto odpudivou vůni vdechla asi 4x.
Na večer jsem ještě se ségrou šla pro nanuka a pak na houpačku. Já si sedla na tu větší a bylo mi divné, že je prkýnko tak křivě, jakoby mírně dolů u jedné strany. Kecaly jsme a houpaly se, až jsem se pak rozhoupala hodně. Pak přišel malinkej klučík a chtěl se zjevně pohoupat též, tak jsem ho jakožto mírumilovný člověk pustila. Najednou z něj vypadlo, že ta houpačka je rozbitá, že se na ní ani nemá lést a ukázal nahoru. Skutečně - na jedné straně držela na 2 šroubech z 5. Proto byla s kopce! A já se na ní houpala jako blázen. Mohla jsem spadnout a namlátit si kokos! "Štěstí dneska stálo při tobě, holka," řekla jsem si při pomyšlení, co se mi mohlo stát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama