29.7.08

14. února 2009 v 19:12 | Napsáno rukou Andie |  Zápisky ze života
Hned ráno jsme vyjeli autem do Prahy k doktorovi, poté do Ikei na oběd a na menší nákup. Já si koupila sedák na židli a kytku - trávu a květináč. Odpoledne jsem šla s kamarádkou na Mácháč, tentokrát na jinou pláž, kde je spousta nafukovacích tentononců na blbnutí. Chvilku jsme tam blbly, několikrát si každá nabrala omylem do nosu, pak na nás machrovali nějaký kluci a tak jsme se vydaly jen tak plavat ke skokánku, kde kamarádka skákala šipku z výšky snad 2m nad hladinou. Tak nějak z toho měla docela strach ale jedna malá holka jí řekla, že tam je teplá voda, ať skočí.
"Pod tim skokánkem je to nějaký teplý."
"To bude tim, že když tam všichni skočej, strachy se počůraj"
Taky jsme šly ještě na "ledovou stěnu" a na takovou houpačku. Nakonec už jen několik stojek na mělčině, přičemž jsem si znovu nabrala do nosu vodu, což ze srdce nenávidím. Opodál tam ve vodě byly 3 flašky, nějak ukotvené do země, takže tvořily jakýsi trojúhelník:
"Neplav tam, to je bermudskej trojúhelník, utopíš se"
"Myslíš ten bermuskej obdélník?"
On tam kousek dál byl ještě kanistr prázdnej a tak z toho byl nakonec obdélník.
Když jsme se šly trošku prosušit na břeh, zahrabala jsem ještě kamarádku so písku a zrovna v místě, kde byla taková menší palma, takže to nakonec vypadalo jako hrob :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama