Katastrofa v podobě smazaných filmů

14. února 2009 v 18:47 | Andie |  Zápisky ze života
To byste nevěřili, co se mi dneska stalo. Je to fakt strašná katastrofa. Jelikož mám v počítači dva asi sloty paměti, prostě si to představme jako dvě velký paměťový karty. Jedna už byla téměř zaplněná a už mě na to v počítači upozorňovali. Tak jsem se rozhodla největší složku (filmy) která obsahovala snad 30 filmů přesunout na druhou kartu a z první je vymazat. Přesouvala jsem je asi půl hodiny, protože to bylo velký množství dat (k těm 30Gb se to asi blížilo).
Jakmile bylo přesunuto, šla jsem vymazat tu složku z první karty, abych neměla ty složky v počítači dvakrát. Do koše se to prostě nevešlo tak se mě zeptali jestli to chci odstranit napořát tak jsem dala ano, proč by taky ne, když jsem měla ještě jednu stejnou složku na druhý "kartě". Tak jsem si pochválila sojí práci, přepnu okno, juknu na druhou kartu a se zděšením zjistím, že na tý neni vůbec nic. Filmy zmizeli z obou karet!!! Bylo to přes 30 filmů, nejlepší co jsem kdy viděla. Udělalo se mi úplně špatně, praštila jsem do stolu a měla jsem chuť jít a mlátit hlavou o zeď, nebo zařvat. Jenže bydlíme v paneláku, tak jsem dost dobře řvát nemohla, a stěna kde je místo je moc měká, ještě bych jí zničila. Začla jsem příšerně nadávat a histericky brečet jakej sem pitomec. SNad půl hodiny jsem se nemohla vzpamatovat co se mi to stalo! Já jsem takovej IDIOT že to neni normální. Pak přišel taťka co se děje a místo toho aby mi nějak pomoh mi ještě vynadal kde mam bačkory a prej že to mam z toho, tak sem na něj zařvala jestli mi spíš nechce nějak pomoct než mě ještě víc schazovat, tak řek ať dam vyhledávat v celém počítači, jenže samozřejmě všechny filmy v prdeli. Pardon.
Tak jsem si stáhla ještě BitComent abych měla dva stahovací programy a jelo to dvojatě. BitLord mi stahuje filmy co sem ještě neviděla a ten druhej filmy co jsem měla a jsou dobrý a stojej za to. Jsem vážně neskutečně naštvaná. Kdyby to stahování netrvalo alespoň tak dlouho, náš internet, nejlevnější z internetové sféry, prostě nezvládá stáhnout film dřív než za 3 dny! To mam tak za měsíc zpět. Alespoň jich bylo tak 10 na DVDčku, tak stáhnu už jen ty, které mám fakt ráda, jenže nejhorší je, že asi tak 5 jsem jich měla novejch ještě jsem se ani nepodívala a už jsem je smázla! Jak jsem se na dnešek těšila, že budu od rána do večera koukat a ono tohle :( Jsem naštvaná, protože se mi smazal i můj oblíbenej 7 let v tibetu, kterej byl zrovna česky! Tzn. budu zase stahovat z rapidsharu :( Pak jdu kolem kuchyně a taťka tam řiká mamce: "To jsou ty lidi co pořát chatujou, dělaj tisíc věcí najednou, mají otevřených 10 oken najednou a pracují povrchně a bez rozmyslu. Jí tam pak daj okno a ona dá prostě Ano aniž by si to přečetla." To jsem se teda už dožrala a řekla mu že je na mě hnusnej, zabouchla se v pokojíčku a pustila si metal na plný pecky, doufam že to všechny okolo bude hodně srát! Chudák ségra, která má pokojík vedle mě, ale co mam dělat? Žiju tu stísněně jak sardinka a ještě tohle?
Dobře no, tak jsem si smazala filmy, ale to přece ještě neni důvod k tomu o mě říkat takovýhle podřadný věci! Táta ani neví, co všechno jsem tu na internetu dokázala s blogem, kolika lidem jsem přes ICQ pomohla, jak se cítím, když nemám s kým jít ven, protože kamarádi jsou v tramtárii 20 km daleko. Nevim co si představuje, že ve svém ubohoučkém bezceném životě asi tak mam dělat. Číst si učebnici fyziky a francouzštiny a učit se o prázdninách? TO NE! Mám puštěný svoje oblíbený Rhapsody of fire a píšu tu na blog, jako by mi to mělo pomoct. Nic ani nikdo mi nepomůže. Ty filmy jsou pro vždycky stracený a taťka si o mě myslí to co si myslí. Je to všechno vážně na nic. Už abych šla na volejbal a trochu se odreagovala...Možná by nebylo od věci jít hrát tenis o stěnu, to je asi nejlepší jak se zbavit nějakejch špatnejch věcí v hlavě. Když se se mnou rozešel tenkrát kluk, tak mi to moc pomohlo, sice jsem pak málem nedošla domů jak jsem byla vyčerpaná, ale splnilo to své! Asi bych mohla říct že doporučuju :)

Úterý, 8. červenec 2008
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hypotéka Hypotéka | Web | 23. května 2012 v 8:52 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama