Velmi zvláštní den

14. února 2009 v 18:40 | Napsáno rukou Andie |  Zápisky ze života
Prostě zvláštní. Jak se toho může za jeden den tolik zvláštního stát? Začnu pěkně od začátku. Dneska jsem s mamkou jela na návštěvu za babičkou a dědou na chatu. Přijela tam i teta a sestřenice s bratrancem. Vždycky jsem je považovala za velký vzory. Sestřenice byla vždycky taková správná holka, ftipná, nikdy si nenechala nic líbit. Prostě pusu prožízlou až až. Uměla se vždycky pěkně oblíknout a učesat a tak, až na mě vždycky působila tolik cool. Dneska jsem však přišla na něco zásadního. Moje oblečení a vzhled podle poslední módy a ftípky občas taky nějaký házim a i s vlasama sem byla spokojená. Jenže možná už ona pro mě není ten vzor co bejvala. Je držkatá a chová se jak puberťák i když jí je už něco přes 20. Prostě jsem jí vždycky viděla očima tý malý holky co jsem bývala, ale dnes už ne. Můj bratránek zase byl takovej velkej brácha. Tolik zábavy jsem s nim zažila. Vždycky byl o pár let chytřejší...Prostě se na mě vytahoval co už ze školy umí a tak. Jenže nedávno ho vykopli z vejšky. Jezdí do práce v trabantu a kouří. U mě rozhodně skončil. Takovej fajn klučina to byl a co z něj vyrostlo? Nic moc bych řekla :( Lidi se prostě měněj a já vim, že ho jednou přerostu, protože vejšku udělam...Možná si trochu moc fandim, ale jdu za svým cílem. Vim že ho přerostu v tom, že dokážu žít bez cigaret u pusy. Tak nějak oba v mojich představách pohořeli. Asi sem od nich čekala hodně jako holka a teď vidim, že to byla velká chyba.
Taky jsem zjistila, že čím více jsou lidi chudší, tím víc dávají. Nemusí to být nutně peníze...Dávají vše, co jsou schopni dát ať už to jsou uklidňující řeči nebo krásně strávený čas. Možná nemají oblečení ze značkových obchodů ani jídlo za nejvyšší cenu. Možná se nepochutnávají na kaviáru v nóbl restauraci a nejezdí v limuzíně, ale mají něco jiného. Mají plné srdce lásky, kterou dokážou rozdávat lidem kolem sebe. Jako moje babička...Hodně si toho za život prožila nikdy nežila v nějakym přepychu, ale dokázala toho tolik mezi lidma, který jsou jí blízký... Tak nějak jí obdivuju a je mi smutno z toho, že jednou tak skvělej člověk opustí tuhle planetu a nechá mě tu :( doufam že to bude za hodně hodně hodně dlouho!!!
Nakonec chci říct ještě jednu věc. A ta je taky teda docela veliká. Přijdu na icq a kamarád na mě hned že ho přepadlo 8 cikánů, jeden mu dal pěstí do břicha a další mu dal nůž pod krk že od něj chtěj marihuanu, kdyby nepřišel jejich táta a neřek ať ho nechaj, tak by mojeho kamaráda nejspíš podřízli...K tomuhle už nemam co dodat, ještě teď je mi z toho docela špatně. :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama